fbpx
Kültür

Korku filmi Suspiria’dan iki yeni karakter afişi

[ad_1]

Korku filmi sevenlerin merakla beklediği Suspiria’nın yeniden çevrimi, iki yeni afişle çıkıyor. Yeni afişlerde Bayan Tanner rolünde yer alan Angela Winkler ve Bayan Huller karakterine hayat veren Renée Soutendijk bulunuyor.

İtalyan sinemacı Luca Guadagnino’nun yönetmenliğini üstlendiği filmde başrollerde Dakota Johnson, Tilda Swinton, Chloë Grace Moretz, Mia Goth, Jessica Harpe ve Sylvie Testud gibi isimler bulunuyor. 1977 yapımı aynı isimli kült korku filminin yeniden uyarlaması olan filmin senaryosunu ise David Kajganich kaleme aldı.

Amerikalı bir genç kadın olan Susie Bannion, 1977 yılının Berlin’inde dünyaca ünlü bir dans okulu Markos Tanz Company’e kabul edilmiştir. Tam da Susie’nin okula varışıyla birlikte, bu prestijli okulun başka bir öğrencisi olan Patricia gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Okulun devrimci sanat yönetmeni olan Madame Blanc, okulun ününü kazanmasını sağlayan eğitmendir. Onun rehberliğinde Susie balede olağanüstü bir ilerleme kaydederken, Sara isimli bir kızla da arkadaş olur. Zaman içerisinde iki genç kadın ve yas tutan bir psikoterapist bu prestijli okulun ve yöneticilerinin karanlık bir sırrı sakladıklarından şüphelenmeye başlarlar.

Suspiria 9 Kasım’da gösterime giriyor.

[ad_2]

Devamini oku >>

Cok okunan

To Top