fbpx
Magazin

Sen Anlat Karadeniz 32. bölüm fragmanı: Nefes ve Tahir ayrılacak mı?

[ad_1]

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu Nefes’in açıklamaları sonrasında şaşıran Tahir’in ona olan desteğini sürdüreceğini gösterdi. Nefes için elinden geleni yapmaya hazır olduğunu her fırsatta dile getiren Tahir yine Nefes’i ikna edecek. İşte Sen Anlat Karadeniz 32. bölüm tanıtım videosu ve bu hafta dizide yaşanacak tüm gelişmeler…

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSU

SEN ANLAT KARADENİZ 32. BÖLÜM ÖZETİ

Tahir, Nefes ikilisi ile ilgili yaşanan sevindirici gelişmeler bu hafta yerini duygusal dakikalara bırakacak. Düğün sonrasında peş peşe yaşanan olaylar Nefes’in beklenmedik olaylar yaşamasına neden olacak. Nefes’in en büyük destekçisi ise her zamanki gibi Tahir olacak.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir Nefes’e yaşayamadığı mutlulukları yaşatmaya kararlıdır. Düğün hazırlıkları başlarken Nefes’in de Tahir’e bir sürprizi var. Fatih, Berrak’ın aşkıyla yanıp tutuşurken Murat kardeşinin yanındadır. Berrak’a açılması için Fatih’e yardım eden Murat, Nazar’a da derman olabilecek mi? Sevdiğinin dayak yediğini duyunca onu Vedat’ın elinden alabilecek mi? Nefes hep hayalini kurduğu gelinliği sonunda giyer. Tahir ve Nefes’in sevdası mutlu sona yaklaşmışken bu mutluluğa gölge mi düşecek?

 

[ad_2]

Devamini oku >>

Cok okunan

To Top